megafonMinistarstvo hrvatskih branitelja raspisalo je 17. siječnja 2018. godine javne natječaje za udruge iz Domovinskog rata te udruge sudionika i stradalnika Drugog svjetskog rata.

Ministarstvo hrvatskih branitelja raspisalo je 17. siječnja 2018. godine za udruge iz Domovinskog rata javni natječaj „Promicanje vrijednosti Domovinskog rata“ i javni natječaj „Psihološko i socijalno osnaživanje hrvatskih branitelja, hrvatskih branitelja s invaliditetom, HRVI, stradalnika i članova obitelji smrtno stradaloga i nestaloga hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata“, a za udruge sudionika i stradalnika Drugoga svjetskog rata javni natječaj „Sudionici i stradalnici Drugoga svjetskog rata“.

Rok za prijavu na natječaje je 30 dana od dana objave, zaključno sa 16. veljače 2018. godine.

Tekst javnih natječaja i natječajna dokumentacija dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja.

BICIKLIJADA 2018.

30.06.2018. u 8:00 sati