Kamenska 2020 01U subotu 27. lipnja 2020.g. u mjestu Kamenska kod Požege u organizaciji Udruge hrvatske policije Grada Požege i Požeško-slavonske županije, obilježena je 29. obljetnica prvog oružanog sukoba hrvatske policije sa srbočetničkim banditima na području požeškog kraja.

Po završetku komemorativnog dijela ove obljetnice, održana je potom u Orljavcu Izvještajna godišnja skupština Udruge hrvatske policije Grada Požege i Požeško-slavonske županije, na kojoj su uz predstavnike braniteljskih udruga nazočili i predstavnici Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije Josip Duspara i Vlatko Krznarić, u sastavu izaslanstva Zajednice udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Republike Hrvatske, koje je predvodio predsjednik Marijan Smernić.

Kamenska 2020 01

Kamenska 2020 02