arzano 29072018 84U Aržanu, rodnom mjestu Josipa Jovića, prvog hrvatskog redarstvenika i prve žrtve Domovinskog rata, dana 29. srpnja 2018., u organizaciji Udruge policijskih branitelja Domovinskog rata Imotski održan je 22. Memorijalni malonogometni turnir „Josip Jović“.

Prije početka turnira, na grobu Josipa Jovića položeni su vijenci i zapaljene svijeće u nazočnosti izaslanika predsjednice RH Kolinde Grabar-Kitarović general-bojnika Slavena Zdilara, ministra hrvatskih branitelja Tome Medveda, Glavnog ravnatelja policije Nikole Miline, župana Splitsko-dalmatinske županije Blaženka Bobaka, načelnika PU splitsko-dalmatinske Slobodana Marendića, te mnogobrojnih drugih uzvanika i hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata.

Osim natjecateljskih ekipa policijskih uprava u ovom tradicionalnom malonogometnom turniru sudjelovale su i brojne braniteljske udruge, dok je Izvan natjecateljskog djela održana revijalna utakmica između Veterana HNK "Hajduk" i HŠK "Zrinjski", a po završetku turnira, uručeni su prigodni pokloni, zaslužene medalje i pehar.

U veteranskom dijelu turnira, prvo mjesto pripalo je veteranima MUP-a, drugo mjesto veteranima SJP BATT, treće mjesto Udruza policije vukovarskih branitelja Domovinskog rata Vukovar, dok je od ukupno 12 natjecateljskih momčadi, četvrto mjesto osvojila momčad Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.

Pobjednička momčad u seniorskoj kategoriji ispred ekipa policijskih uprava je momčad Policijske uprave vukovarsko-srijemske kojoj su uručene medalje i prijelazni pehar.

Ekipa Policijske uprave brodsko-posavske osvojila je drugo mjesto, dok je treće mjesto pripalo ekipi Policijske uprave primorsko-goranske.

Promocija knjige

11.12.2018. u Novoj Gradiški