fixed background image joomla

Poloj 01U organizaciji Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata Brodsko-posavske županije, u Slavonskom Brodu je 5. kolovoza 2018. obilježen Dan pobjede, Dan domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 23. obljetnica VRO "Oluja".

Cjelodnevno druženje mnogobrojnih članova braniteljskih udruga proisteklih iz Domovinskog rata, članova njihovih obitelji i ostalih građana, održano je kod Spomen doma Specijalne jedinice policije "Šimini Anđeli Pakla" na gradskom izletištu "Poloj" u Slavonskom Brodu.

Uz bogat roštilj i osvježavajuća pića proslava Dana pobjede, Dana domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 23. obljetnice VRO "Oluja" potrajala je dugo u noć.

Poloj 02

Poloj 03

Poloj 04

Poloj 05

Poloj 06

Poloj 07

Poloj 01

Povratak na naslovnicu

Zanimljive fotke

Članarina za 2019.

Pristupnica

Klikni za preuzimanje pristupnice

Brojač posjeta

Plan aktivnosti