Dan D 2019 3Izaslanstvo Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije, u utorak 25. lipnja 2019.g. u prigodi Dana državnosti Republike Hrvatske, upalilo je svijeće u Slavonskom Brodu kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu.

Na ovom spomeniku su zlatnim slovima uklesana 402 imena poginula hrvatska branitelja s područja bivše općine Slavonski Brod, dok je ukupno 768 hrvatskih vitezova, naše braće i sestara s područja Brodsko-posavske županije oložilo svoje mlade živote za slobodu hrvatskog naroda️.

Svojim životima su nas zadužili da ih se prisjetimo i na današnji dan, jer bez njihove ogromne žrtve zasigurno ne bi bilo ni slobodne i samostalne Republike Hrvatske!

SRETAN NAM SVIMA DAN DRŽAVNOSTI JEDINE NAM HRVATSKE!

Dan D 2019 2

Dan D 2019 1