oliverIMG 7047Udruga policijskih branitelja Domovinskog rata Imotski, po prvi put pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske dana 08. kolovoza 2015. u mjestu Aržano-Imotski, rodno mjesto prvog poginulog redarstvenika Josipa Jovića, organizira tradicionalni XIX Memorijalni malonogometni turnir "Josip Jović".

Malonogometni turnir se igra bez uplata za sudjelovanje u natjecanju i bez nagradnog fonda, a pobjednicima se uručuju pridogni pehari i medalje.

U natjecateljskom dijelu turnira nastupaju isključio branitelji veterani članovi Udruga stariji od 35 godina. Za sve sudionike turnira osigurana je hrana i osvježavajuća pića, kao i smještaj u osnovnoj školi „Josip Jović“ u Aržanu.

Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije odazvati će se pozivu, te će njeni predstavnici nazočiti na turniru i sudjelovati će u natjecateljskom dijelu turnira s jednom malonogometnom momčadi.