Promjena sjedišta Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije

in Vijesti
Kreirano: 24 Kolovoz 2020

Rjesenje o promjeni sjedista 1 mTemeljem Odluke Skupštine UHBDRP BPŽ o promjeni adrese sjedišta Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije, koja je donesena na redovnoj Izvještajnoj skupštini održanoj 7. ožujka 2020.g. u Slavonskom Brodu, zaprimili smo 14. srpnja 2020.g. Rješenje upravnog odjela za opću upravu i imovinsko-pravne odnose, Odsjek za opću upravu Brodsko-posavske županije, kojim se odobrava promjena adrese sjedišta Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.

Nova adresa sjedišta:

UHBDRP BPŽ

35000 Slavonski Brod

Stjepana Marjanovića 2.

(Dom HVIDR-a Slavonski Brod)

Rjesenje o promjeni sjedista 1

Rjesenje o promjeni sjedista 2

NA VRH