Svečano i dostojanstveno obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

in Vijesti
Kreirano: 05 Kolovoz 2020

Dan pobjede2020 2Svečano i dostojanstveno obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

U prigodi Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja i 25. obljetnice VRO "Oluja" u Slavonskom Brodu su 5. kolovoza 2020. kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima položeni vijenci i upaljene svijeće u spomen na sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje.

Vijence su prvo položili članovi obitelji poginulih hrvatskih branitelja, a potom i ostala mnogobrojna izaslanstva, te predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, među kojima su bili i članovi Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije.

Dan pobjede2020 1

NA VRH